Dla kogo zajęcia BODYPUMP® ? 

Dla każdego, kto nie posiada przeciwwskazań do treningu siłowego. Wyznajemy zasadę SMART START w myśl której każda początkująca osoba zaczyna z minimalnym obciążeniem. Może również zakończyć trening wcześniej niż reszta grupy, sukcesywnie z treningu na trening wydłużać czas ćwiczenia, aż do pełnych 55 minut.
Instruktor podczas całego treningu udziela wskazówek odnośnie poprawnej techniki, pokazuje opcje dla osób początkujących i zaawansowanych oraz sugeruje obciążenie, którego powinniśmy użyć. Jendak każdy uczestnik decyduje sam jakiego obciążenia użyje, mając na uwadze swój stan zdrowia i poziom wytrenowania.

Co daje trening BODYPUMP®? 

Pierwsze korzyści dają się zauważyć już po pierwszym treningu: zwiększenie pokładów energii, poziomu endorfin, dobry nastrój.
Poza tym regularny trening BODYPUMP® pomoże w utracie tkanki tłuszczowej, poprawie wyglądu ciała i skory, zwiększeniu siły mięśni, lepszej wytrzymałości i kondycji.

Jak przygotować się do pierwszych zajęć? 

Wymagamy zmiennego obuwia, ręcznika i wody do picia podczas treningu. Należy ubrać się w wygodny strój sportowy, nie krępujący ruchów. Odradzamy  spożywanie ciężkich potraw  tuż przed treningiem.
Prosimy uzbroić się w chęci i dobry humor, a o resztę zadba instruktor i obsługa Klubu. :)

Czy trening BODYPUMP® jest dedykowany tylko kobietom lub tylko mężczyznom? 

Zdecydowanie nie. Na zajęciach BODYPUMP® miejsce dla siebie znajdą zarówno Panie i Panowie, obie te grupy będą czerpały korzyści z treningu, ponieważ mogą dostosować obciążenie do swoich potrzeb.