Czy honorujecie kary Multisport? 

Tak, z oferty klubu mogą korzysać osoby posiadające kary Benefit Multisport. Użykownicy tych kart mogą wejść do Klubu raz dziennie, bez limitu czasu/.

Jak kupić karnet? 

Zakupu karnetu dokonujemy osobiście w recepcji Klubu. Możliwa jest jedynie płatność gotówką. 

Kto może korzystać z siłowni Fabryka Fitness Club? 

Z naszej siłowni może korzystac każdy, zarówno amator jak i zaawansowany atleta :)

Każda osoba, która nie posiada przeciwwskazań lekarskich i która ukończyła 16 lat. Osoby młodsze muszą przedstawić zgodę pisemną rodzica lub opiekuna prawnego i mieć zapewniony nadzór podczas pobytu na siłowni.

Jeszcze nigdy nie byłam/-em na żadnej siłowni - jak zacząć? 

Pierwsze kroki należy skierować na recepcję. Po zakupie karnetu udzielimy insruktarzu odnośnie spraw technicznych, poinformujemy o zasadach obowiązujących w Klubie, pokażemy gdzie znajdują się szatnie, toalety oraz pokażemy strefy znajdujące się na siłowni. Następnie oprowadzimy  i wytłumaczmy  podstawową obsługę maszyn.
Można też umówić się z Trenerem z klubu na konkretny dzień i godzinę w celu dokładnego wprowadzenia - klient otrzymuje od nas gotowy plan treningowy dla początkujących, który za pierwszym razem realizujemy wspólnie wyjaśniając technikę każdego ćwiczenia.

Czy posiadacie kącik dla dzieci? 

Nie mamy takiej usługi, nie oferujemy opieki nad dziećmi podczas pobytu Państwa na siłowni.

Czy pierwsze wejście do Klubu jest darmowe? 

Za pierwsze wejście należy uiścić jednorazową zapłatę, jeśli nie osoba nie chce odrazu dokonać zakupu karnetu. Wejście ulgowe dla uczniów, sudentów o 15 zł, normalne - 20 zł. 
Przy kolejnej wizycie i okazaniu paragonu z pierwszego wejścia, jeśli osoba decyduje się na karnet, musi dopłacić tylko różnicę (cena całego karnetu pomniejszona o cenę pojedynczego wejścia). 
W przypadku braku paragonu należy zapłacić regularną cenę karnetu.